Chorvatsko 2019 | Brela

06 října

Ahoj, jelikož na tom teď nejsem zdravotně úplně nejlíp, tak moje aktivita trochu pokulhává. Prostě jen co mi začne škola, tak onemocním, ještě ty změny počasí. Každopádně mám pro vás poslední článek z mojí dovolené v Chorvatsku a tentokát se podíváme do Brely.

Brela se nachází také na Makarské Rivéře a byla od nás cca 2 kilometry vzdálená. Jednou jsme si večer udělali procházku podél pobřeží, hezky se západem slunce a už jsme byli v Brele. Nicméně jelikož se stmívalo, tak jsme došli do centra a pak zase šli zpátky, abysme se nevraceli úplně po tmě. Ale jednoho dne jsme po snídani do Brely ještě vyrazili hlavně na focení a prozkoumání města. Asi tři kilometry od našeho místa byl vzdálený brelský kámen, který vypadá fakt krásně. To byl náš cíl cesty. Je to prostě kámen vzdálený kousek od pobřeží a je porostlý stromy a trávou, ale je hrozně fotogenický. Ještě jsme se kolem pěkně prošli, pozorovali rybky ve vodě a vydali se zpět do centra. Brela je poměrně malé město, tvoří jej hlavně hotely a pak restaurace. Ale i tak je tu dost stánků, nějaké krámky, takže jsme měli kde nakoupit i suvenýry. Pobřeží je fakt krásné, všude jsou skály a kameny, vypadá to dohromady moc pěkně a fotogenicky.

Mám pro vás pár fotek i z Brely a tím bych se chtěla rozloučit se sérií z dovolené a doufám, že se vám články líbily :)

Jak si užíváte podzim? Taky byste vrátili to teplo?

Mějte se krásně,
vaše Peťula ♥

You Might Also Like

12 komentářů

 1. Krásné fotky, krásné místo😍 achjo...při představě, že je venku už dost slušná zima, mi je smutno a nejraději bych se teleportovala na nějaké takové krásné a teplé místo k moři...

  OdpovědětVymazat
 2. Moc krásné fotky. Hned bych si někam na podobné místo vyjela! :)

  OdpovědětVymazat
 3. V Chorvatsku jsem nikdy nebyla, ale už podle fotek je to tam nádherné! :))

  OdpovědětVymazat
 4. To je nádhera! :)) Doufám, že brzy budeš opět zdravá :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 5. Nádherné fotky. Ten obrostlý kámen je opravdu moc pěkný.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovědětVymazat
 6. Vyzerá to tam nádherne, ďalší rok by som tam chcela ísť :)

  OdpovědětVymazat
 7. To je krásné:) V Chorvatsku už jsem pěkně dlouho nebyla, ale chtěla bych se tam zase někdy vrátit:))

  OdpovědětVymazat
 8. Moc krásné fotky Peti ♥ A ten kámen vypadá opravdu fotogenicky :D :D Pobřeží je tam nádherné. Mě léto ani nechybí, vím, že zase přijde, tak si teď snažím užívat podzimu ♥ I když zatím jenom pořád prší xD

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
 9. V Chorvátsku som ešte nebola, fotky sú krásne. :) Chýba mi to teplo. Držím palce nech si skoro zdravá, mám väčšinou to isté príde jeseň počasie sa často mení a ja som nonstop chorá.

  OdpovědětVymazat
 10. Podzim si kupodivu celkem užívám, ale teplo bych vrátila hned... a nejlépe bych ještě někam vyrazila. :) Ten kámen je zajímavý.

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za jakýkoliv komentář, všech ohlasů si moc vážím :)

HLEDÁŠ NĚCO?

Follow by Email

Blog archive